TEST

Nasza misja

A gdyby tak stworzyć firmę inną niż wszystkie ...

Bez tej całej otoczki marketingowej , bez wmawiania ludziom rzeczy , których nie potrzebują. Konkretnie, prosto i z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Poznaj nas

Nasi klienci

W obecnych czasach strona internetowa jest jednym z podstawowych kanałów komunikacji firmy z klientami, prezentacji oferty lub usług, a także budowania jej pozytywnego wizerunku. Projektowanie stron www najlepiej powierzyć specjalistom z doświadczeniem, którzy będą w stanie stworzyć nowoczesną stronę, zgodną z najnowszymi standardami, dobrze zoptymalizowaną pod kątem pozycjonowania, intuicyjną w obsłudze i łatwą w aktualizowaniu.

W zakresie zarządzania środowiskiem IT oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług zapewniający kompleksową obsługę informatyczną zarówno firmie jednoosobowej, jak i dużemu, składającemu się z wielu oddziałów przedsiębiorstwu.

System monitoringu kontroluje dostępność i monitoruje zachowanie serwerów oraz aplikacji internetowych w trybie 24x7. Pozwala to na stałe analizowanie dostępności firmowego środowiska IT, zapewniając m.in. szczegółowy monitoring serwerów i aplikacji sieciowych.

W ramach procesu tworzenia dedykowanego oprogramowania zapewniamy pełny zakres prowadzonego projektu, począwszy od analizy funkcjonalnej, specyfikacji systemu, wykonania oprogramowania, testowania, aż do wdrożenia, szkolenia i opieki nad pracującym już systemem.

Projekty informatyczne związane z bezpieczeństwem wymagają globalnego podejścia. Wiedza potrzebna do ich realizacji to nie tylko zagadnienia z dziedziny teleinformatyki, ale również te związane z prowadzonym przez klienta biznesem, organizacją procesów, psychologii i badania zachowań ludzkich.

Careers

Twórzmy wspólnie wspaniałe rzeczy !

Wspieramy realizację celów biznesowych małych i średnich przedsiębiorstw w oparciu o rozwiązania informatyczne kluczowych producentów , a nasze zasoby personalne pozwalają nam szybko i sprawnie wytworzyć oprogramowanie pod klucz.  Zapewniamy pełne wsparcie podczas wyboru oraz implementacji architektury dostosowanej do indywidualnych rozwiązań i potrzeb Klientów.

Products

Miej oko na swój biznes

Wdrażany przez nas system monitoringu kontroluje dostępność i monitoruje zachowanie serwerów oraz aplikacji internetowych w trybie 24x7. Pozwala to na stałe analizowanie dostępności firmowego środowiska IT, zapewniając m.in. szczegółowy monitoring serwerów i aplikacji sieciowych. Umożliwia on także natychmiastową reakcję na pojawiające się problemy oraz ich szybką identyfikację. Dzięki temu, czas niedostępności monitorowanych obszarów zostaje zminimalizowany. W chwili wystąpienia określonego zdarzenia System Monitoringu natychmiast powiadamia odpowiedniego użytkownika systemu poprzez e-mail, SMS lub komunikator internetowy, co ułatwia pracę administratorom oraz wpływa na skrócenie czasu awarii.

bez konieczności użytkowania dodatkowych modułów (.NET, SQL Server etc.)

działający w oparciu o najnowsze osiągnięcia WEB, takie jak technologia AJAX

obejmujących wszystkie aspekty monitorowania sieci m.in. SNMP, WMI, NetFlow, sFlow, jFlow, itp

bezpieczeństwo

Audyty bezpieczeństwa i zgodności

Dostosowaliśmy swoją metodologię wdrożeniową, ogniskując ją na biznesie prowadzonym przez klienta. Wyznajemy zasadę, że podwyższanie bezpieczeństwa teleinformatycznego w firmie jest inwestycją i tak należy ją traktować. Cały nasz wysiłek ukierunkowany jest na zabezpieczenie pracy systemu teleinformatycznego oraz informacji w niej przetwarzanych w taki sposób, aby w maksymalnym stopniu chronić te obszary w przedsiębiorstwie, które są odpowiedzialne za jego wynik finansowy i ciągłość pracy. Dzięki takiej filozofii współpracy optymalnie wykorzystujemy środki finansowe naszych klientów.

Kontynuuj czytanie

Kontakt